Loterie Korunka
4.8/5

Loterie Korunka

Bonus za registraci 300 Kč
Registrovat
Přehled her v loto Korunka

Loterie Korunka je první online číselnou loterií na našem trhu. To znamená, že příjem sázek včetně výplaty peněz může proběhnout také online, z pohodlí vašeho domova. Staromilci však pro příjem sázek stále mohou využít poboček Tipsport a Chance.   

Pro
K dispozici je několik losování denně a i s malým vkladem můžete vyhrát pořádné jmění. K dispozici je velmi zajímavý bonusový program, díky němuž si jednou za čas můžete vsadit tiket zdarma.
Proti
Na nic zásadního jsme nenarazili.

Hlavní losování loterie Korunka probíhá 2x denně – odpoledne a večer. Příjem sázek do odpoledního losování je uzavřen vždy v 14:00, příjem sázek do večerního losování potom vždy v 18:00 hodin. V těchto losováních hráči mohou hrát o miliony. Souběžně s tím denně probíhají desítky dalších losování s o něco menšími, zato však pravděpodobnějšími výhrami. Mezi tyto loterie patří Korunka Šestka, Korunka HopTrop, Korunka Kombi, Korunka Kombi Plus, Korunka na 3, Korunka na 4 a Korunka na 5.

Jaké hry Korunka nabízí?

  • Korunka Šestka
  • Korunka Hop Trop 
  • Korunka Kombi
  • Korunka Kombi Plus
  • Korunka na 3
  • Korunka na 4
  • Korunka na 5

Loterie Korunka – bonusy

Loterie Korunka má pro všechny nové zákazníky přichystaný bonus na ruku (tj. instantní bonus, který můžete čerpat bez jakýchkoliv háčků a omezení) a v hodnotě 300 korun. Stačí dokončit registraci u Korunky a bonus je váš!

To ale není zdaleka vše. Online hráči dostávají odměny prakticky za každou sázku. Korunka totiž nabízí zajímavý věrnostní program, v jehož rámci sbíráte věrnostní body, které následně můžete směnit za plnohodnotné tikety. To znamená, že jednou za čas si u Korunky vsadíte úplně zdarma.

Pro pravidelné hráče jsou zajímavé také mimořádné hry a soutěže, v nichž můžete poměřit síly s ostatními členy Korunka klubu. V těchto soutěžích se pochopitelně rozdávají další bonusy a odměny, o které stojí za to bojovat!  

Jak se do korunky zaregistrovat?

Registrace do Korunky je velmi jednoduchá. Stačí navštívit stránky této loterijní hry a kliknout na možnost „registrovat“ v pravém horním rohu. Následně vyplníte své osobní údaje, jako je jméno, adresa či telefonní číslo, kliknutím označíte řádky pro udělení souhlasu na konci registrační stránky a vše potvrdíte kliknutím na „registrace“. 

Poté se přihlásíte do emailu, na který vám Korunka odeslala registrační e-mail. V tomto e-mailu kliknete na registrační formulář a dostanete se na obrazovku pro první přihlášení. Zde vložíte své registrační údaje a také vygenerované heslo, která vám přijde na mobil. 

Nakonec se dostanete do úvodního okna Korunky, kde na vás vyskočí oranžové okno Nevybrané bonusy. Klikněte na něj a dostanete se do sekce doregistrování účtu, kde musíte doplnit své platební údaje (bankovní účet nebo platební kartu). Nakonec je třeba odeslat ještě ofocený doklad vaší totožnosti, což můžete provést opět přes okno Nevybrané bonusy, kde kliknete na Ověření totožnosti a přidáte soubory s ofocenými doklady. Vše potvrďte tlačítkem „Odeslat k ověření“.

Pokud byste měli jakékoliv nejasnosti, můžete kontaktovat přímo zákaznickou podporu Korunky, nebo si přečíst 9+1 fakt o online loterii od Tipsportu.

Loterie Korunka Details

Provozovatel
Licence
300 Kč za registraci
Stačí dokončit registraci u Korunky a bonus je váš!
Registrovat
Přehled her v loto Korunka
5.0
Důvěryhodnost
5.0
Provozovatel
4.0
Bonusy a promo akce
5.0
Zákaznická podpora
4.8 Celkové hodnocení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Oblíbené hry
Šestka – hlavní loterie od Korunky
Šestka – hlavní loterie od Korunky

Číselná loterie Šestka vám umožňuje vyhrát až 10 milionů korun!

Hop Trop
Hop Trop

V případě pěti trefených čísel a vkladu 10 korun máte nárok na výhru 2 milionů korun!

Lucky Six
Lucky Six

Vyhráváte v případě, že mezi vylosovanými 35 čísly je vašich 6 čísel.

Loterie Korunka
4,8 rating
4.8/5
Loterie24
© Copyright 2021 Loterie24