Bonusy

Není potřeba
Bonus Code
Stačí ověřit váš účet!
Další bonusy od Korunky
Není potřeba
Bonus Code
První vklad vám zdvojnásobí!
Další bonusy od Korunky
LOTERIE400
Bonus Code
Stačí provést dočasnou registraci!
Další bonusy od Fortuny
Loterie Korunka je posedlá pořádáním soutěží pro Korunkáře. Hrajte Korunku a staňte se Korunkářem měsíce.
Další bonusy od Korunky

Nové loterijní bonusy 2021

Provozovatelé online loterií nabízejí zajímavé bonusy pro nové i stávající zákazníky. Pro všechny nové zákazníky je připravený bonus za registraci (známý také jako „peníze na ruku“). Tento bonus je zákazníkům přičten na účet v podobě bonusových peněz – jak název sám napovídá, pro zisk tohoto bonusu nepotřebujete vkládat peníze, stačí pouze registrace.

Druhým bonusem je potom tzv. vkladový bonus, který se aktivuje při prvním vkladu peněz na svůj nový hráčský účet. Pro zisk vkladového bonusu musíte vždycky prosázet určité množství peněz. Posléze se vám bonus připíše na účet v podobě bonusových peněz. Tyto peníze můžete dále používat jako by to byly obyčejné peníze, tzn. můžete s nimi platit za tikety. 

Pro stávající zákazníky je potom v některých loterijních hrách připravený bonusový program či různé soutěže. V rámci soutěží sbíráte body, které se přičítají do žebříčku nejlepších hráčů. Budete-li patřit mezi ty nejlepší, myšleno nejaktivnější, vyhrajete příslušnou cenu. Ve hře jsou automobily, dovolené i klasické finanční odměny. 

Loterie24
© Copyright 2021 Loterie24