Loterijní hry

Už za 20 korun můžete být ve hře o neskutečných 20 milionů!
Zkuste štěstí
V Extra rentě sázíte na 2 až 4 sloupce a to po sedmi číslech.
Zkuste štěstí
Také číselná hra Meloun má pevně daný vklad, který činí 20 korun.
Zkuste štěstí
Minimalistická loterie od Fortuny, v níž sázíte vždycky 20 korun
Zkuste štěstí
V loterii 20z80 můžete hrát už od 10 vsazených korun.
Zkuste štěstí
V případě minimálního vkladu tak můžete vyhrát rovných 1 milion korun!
Zkuste štěstí
Losování této číselné hry probíhá dvakrát denně
Zkuste štěstí
Pokud trefí všech 6, potom vyhrává 1 milion korun.
Zkuste štěstí
Číselná loterie Šestka vám umožňuje vyhrát až 10 milionů korun!
Zkuste štěstí
V případě pěti trefených čísel a vkladu 10 korun máte nárok na výhru 2 milionů korun!
Zkuste štěstí

V nabídce licencovaných provozovatelů online loterií najdeme nepřeberné množství loterijních her. Některé z nich nabízejí život měnící výhry, ale losují se pouze 1x týdně. Jiné nabízejí skromnější výhry, ale zase jsou losovány v průběhu celého dne (vždy jednou za několik minut). 

Sázkové loterie se samozřejmě liší také šancí na výhru. Obvykle platí, že čím nižší je minimální sázka do online loterie a čím častější losování výher, tím pravděpodobněji vyhrajete a naopak. Pokud v se loterie táhne pouze několikrát týdně a pokud jsou minimální sázky do ní (v porovnání s dalšími loteriemi) vysoké, můžete se díky tomu těšit na možnost dosáhnout život měnících výher. 

Online výhra každých pár minut

Jestliže preferujete raději rychlé hry, jejichž výsledky obvykle znáte do pár minut od podání, potom byste se měli zaměřit na loterijní hry od Sazky – Kameny, Keno a Rychlé kačky – nebo od Fortuny – online Lucky Six, online Lucky X a online Next 6.

Online loterie, které ti změní život

Pokud od online loterie očekáváte šanci na život měnící výhru, rozhodně musíte zkusit Eurojackpot a Euromiliony. V Eurojackpotu se vyhrává 1 – 2 miliardy korun, v Euromilionech to bývá okolo 30 milionů. 

Číselné hry, které nabízí něco mezi

Pokud byste chtěli skloubit obě výše zmíněné možnosti dohromady, potom věnujte pozornost online loterii Korunka, případně Fortuna. Loterie Korunka nabízí možnost vyhrát 2 miliony korun s vkladem pouhých 20 korun. Tuto možnost najdete v číselné hře s názvem Hop Trop. U Fortuny možnost zbohatnutí s minimálním vkladem můžete nalézt u hry z názvem Meloun. Také Meloun se hraje za 20 korun.

Jak sami vidíte, v česku provozované online loterie nabízí nepřeberné množství různých možností. Vyberte si přesně podle svých preferencí, ať si loterijní hru co nejvíce užijete.

Loterie24
© Copyright 2021 Loterie24