Eurojackpot

Eurojackpot

Loterijní tikety Eurojackpotu si můžete zakoupit na terminálu Sazky, nebo online na stránkách Sazky.
Podat tiket
Zkuste štěstí

Eurojackpot je loterijní hra inspirovaná další evropskou loterií Euromilions. Tato hra vznikla v roce 2012 a její myšlenkou bylo sjednotit pod hlavičkou jedné loterie hned několik evropských zemí tak, aby se na loterii podílelo více hráčů a tudíž aby i výhry byly opravdu vysoké.

Na počátku si Eurojackpot mohli zahrát zájemci z Německa, Finska, Estonska, Dánska, Slovinska a Nizozemska. V současné době je k dispozici již v 17 evropských zemích včetně České republiky. Eurojackpot se tak stal nejrozšířenější loterijní hrou na světě.

Garantovaná výhra za trefení hlavního jackpotu je 270 milionů korun, maximální výhra činí 90 milionů eur. Pro výhru jackpotu je třeba uhádnout 5 čísel z 50 a 2 doplňková čísla z 10. Peněžitá výhra vám ovšem přísluší už v případě, že trefíte 2 hlavní a 1 doplňkové číslo.

Eurojackpot se losuje 1x týdně a to v Helsinkách ve 21:00 hodin místního času, takže v České republice můžete slosování sledovat v 20:00 hodin.

Loterijní tikety Eurojackpotu si můžete zakoupit všude, kde mají terminály Sazky (trafiky, benzínky, obchodní domy), nebo online na internetových stránkách Sazky. Podání jednoho sloupečku vás vyjde na 60 korun.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Oblíbené hry
Šestka – hlavní loterie od Korunky
Šestka – hlavní loterie od Korunky

Číselná loterie Šestka vám umožňuje vyhrát až 10 milionů korun!

Hop Trop
Hop Trop

V případě pěti trefených čísel a vkladu 10 korun máte nárok na výhru 2 milionů korun!

Lucky Six
Lucky Six

Vyhráváte v případě, že mezi vylosovanými 35 čísly je vašich 6 čísel.

Loterie24
© Copyright 2021 Loterie24