Bonus za vklad

Není potřeba
Bonus Code
První vklad vám zdvojnásobí!
Další bonusy od Korunky

Bonus za vklad je jedním ze dvou nabízených bonusů, které běžně nabízejí všechny české loterijní společnosti. Bonus za vklad, známý také jako vkladový bonus či vstupní bonus je připisován k prvnímu vkladu peněz na váš hráčský účet u loterijní společnosti. 

Bonus za vklad obvykle činí 100% z vašeho prvního vkladu a to do výše několika tisíc korun. Konkrétní bonus za vklad se liší v závislosti na dané loterijní hře. Některé loterijní hry nabízejí vkladový bonus až do výše 3000 korun, jiné třeba jen do 2000 korun atd. Před registrací do nové loterie byste si proto vždycky měli zjistit, jaký bonus daná společnost nabízí, a poté ho využít – vložené peníze z loterie vždycky můžete vybrat zpět. 

Bonus za vklad se na hráčský účet připočítává postupně, po částech, společně s tím, jak sázíte. Pro zisk bonusových peněz musíte prosázet vždy předem danou částku. Jakmile se vám to povede, bonusové peníze najdete na svém účtu. Poté je můžete využívat stejně jako klasické peníze, tzn. můžete za ně vsadit svůj další loterijní tiket či loterijní tikety.

Loterie24
© Copyright 2021 Loterie24