Soutěže

Loterie Korunka je posedlá pořádáním soutěží pro Korunkáře. Hrajte Korunku a staňte se Korunkářem měsíce.
Další bonusy od Korunky

Očekáváte od své online loterie víc než pouhé vyplňování tiketů a kontrolování čísel během losování? Tak to vaše oči zabloudily na ty správné řádky! Seznamte se s loterijními soutěžemi.

Loterijní soutěže jsou samostatně stojícími soutěžemi pořádanými některými loterijními společnostmi, které odměňují hráče mimo samotné losování. Obvykle se jedná o soutěže, v jejichž rámci jsou odměňováni ty nejaktivnější členové loterijní komunity – ať co se týče počtu podaných tiketů, tak i objemu prosázených peněz.

Skvělá zpráva je, že do všech loterijních soutěží se zapojujete automaticky tím, že danou loterii hrajete. Není třeba zvlášť žádné přihlášení ani registrace. 

Korunkář roku

Loterijní hra od společnosti Korunka vám umožňuje kvalifikaci do Velké hry, ve které se obvykle hraje o luxusní automobil a další zajímavé ceny. Letos bude hlavní výhrou v soutěži automobil Toyota Corolla Hybrid Touring Sports Combi.

Letní hra / Zimní hra

Letní hra a Zimní hra jsou sezónními soutěžemi u Korunky. Díky těmto hrám se 25 nejaktivnějších hráčů ve vybraném období dostane na perfektní víkend strávený hráčskými a sportovními soutěžemi a zábavným programem. Veškeré útraty jdou na Korunku!

Korunkář měsíce

V rámci soutěže Korunkář měsíce soutěží lidé z jednotlivých regionů o nasbírání největšího počtu hráčských bodů. Pro vítěze jsou připraveny peněžité odměny. Pro nejaktivnějšího člena v rámci celé republiky je potom navíc připraven vůz Škoda Kodiaq na měsíc zdarma s plnou nádrží!

Informace o všech aktuálně probíhajících loterijních hrách společnosti Korunka, Fortuna a Sazka najdete přímo na oficiálních stránkách těchto společností. Nabídka soutěží se obvykle v průběhu roku mění. Proto vám doporučujeme, abyste měli oči na stopkách. Jedině tak vám žádná zajímavá loterijní hra neuteče!

Loterie24
© Copyright 2021 Loterie24