Sazka

V Extra rentě sázíte na 2 až 4 sloupce a to po sedmi číslech.
Zkuste štěstí
Sportka je nejstarší provozovanou loterijní hrou na našem území
Zkuste štěstí
Keno je rychlá loterie, jejíž losování probíhá každých 5 minut.
Zkuste štěstí
Kameny jsou první z tzv. rychlých loterií, tzn. loterií, které se táhnou v průběhu celého dne, obvykle každých pár minut.
Zkuste štěstí
Loterijní tikety Eurojackpotu si můžete zakoupit na terminálu Sazky, nebo online na stránkách Sazky.
Zkuste štěstí
Šťastných 10 nabízí také doplňkové hry Královská hra, Šance milión a Extra výhra.
Zkuste štěstí
Máte oblíbený den nebo datum, které vám nosí štěstí?
Zkuste štěstí
Výherci se losují 2x týdně, vždy v úterý a v sobotu.
Zkuste štěstí
Slosování probíhá každé první pondělí v měsíci.
Zkuste štěstí
Cena jednoho sloupce začíná na 20 korunách. Hlavní výhra činí několik milionů.
Zkuste štěstí

Loterie Sazka

Chcete se pobavit, zahrát si rychlé hry nebo loterie s život měnícími výhrami? Žádný problém! Sportka loterijní hry potěší všechny hráče!

Loterijní hry od Sazky patří mezi číselné hry s největší tradicí nejen na českém trhu. V nabídce Sazky najdeme tu nejznámější evropskou loterii Eurojackpot. Dále nechybí tradiční česká loterie Sportka, kterou sázeli už naši dědečkové a babičky. A nakonec musíme zmínit také Keno, číselnou hru s největší tradicí ve Spojených státech. 

To ovšem stále není všechno. Pokud mluvíme o tradičních hrách, musíme zmínit také Šťastných 10. Jedná se o unikátní loterii, ve které můžete už za pouhou „dvacku“ vyhrát milion korun! 

Jestliže vám nestačí miliony ze Šťastných 10, měli byste se zaměřit třeba na loterijní hru Euromiliony, kde je v banku obvykle několik desítek milionů. Perfektní šanci na nový život pak nabízí také loterijní hra Extra Renta, která taktéž nabízí možnost několikamilionové výhry, ovšem v podobě pravidelného měsíční výplaty ve výšce 100 tisíc korun!

Číselné hry od Sazky s výhrou každých pár minut

Ne vždy člověk potřebuje vyhrát miliony, někdy mu stačí pouhých několik tisíc. Pokud je to i váš případ, potom se můžete zaměřit na drobnější číselné hry od Sazky s názvem Kameny, Keno a Rychlé kačky. 

Kameny, Keno a Rychlé kačky nabízejí slosování každých pár minut, proto prakticky okamžitě víte, zdali byl váš tiket úspěšný. Kameny, Keno a Rychlé kačky se navíc prezentují mnohem vyšší pravděpodobností výhry, než velké loterijní hry Eurojackpot, Euromiliony a Sportka. 

Drobné číselné hry od Sazky se proto hodí do rukou opatrnějším sázkařům, kteří se řídí podle hesla „lepší vrabec v hrsti nežli holub na střeše“. 

Online loterie od Sazky – výhody

Největší výhoda číselných her od Sazky je zázemí stabilní společnosti. Sazka na našem území provozuje loterijní hry od nepaměti a má tak širokou síť poboček a dostatečné zázemí pro podání sázek stejně jako pro kontrolu tiketů, nebo pro případné výhry. 

Všechny online loterie od Sazky lze navíc v současné chvíli hrát online a to se skvělým bonusem 300 korun na ruku. Bonusové peníze se připíší na váš účet za dokončení registrace a můžete si s nimi zdarma vsadit tiket. Využijte této jedinečné nabídky a připravte si šanci na nový život bez toho, že byste za to museli platit!

Loterie24
© Copyright 2021 Loterie24