Korunka

Už za 20 korun můžete být ve hře o neskutečných 20 milionů!
Zkuste štěstí
Číselná loterie Šestka vám umožňuje vyhrát až 10 milionů korun!
Zkuste štěstí
V případě pěti trefených čísel a vkladu 10 korun máte nárok na výhru 2 milionů korun!
Zkuste štěstí
Minimální vklad činí 35 korun, na ně přitom můžete vyhrát 2 miliony korun.
Zkuste štěstí
Tuto loterii můžete hrát už od 25 korun a to s možností výhry 15 tisíc korun.
Zkuste štěstí
Do této loterie můžete vložit minimálně 15 korun, za které můžete získat 3000 korun.
Zkuste štěstí
Minimální vklad činí 10 korun, maximální vklad je závislý na maximální výhře, která činí 13 milionů korun. 
Zkuste štěstí

Loterie Korunka

Loterie Korunka je nejnovější a zároveň také nejmodernější loterijní hrou oficiálně nabízející své služby na území České republiky. Všechny číselné hry od loterie Korunka jsou vysoce zábavné a přitom snadné. Všechny navíc garantují pevně dané výhry, tzn. že se v nich o výhry nikdy nebudete dělit s ostatními hráči. Pojďme si číselné hry od Korunky zběžně představit.

Korunka Šestka

Šestka je vlajkovou lodí online loterie Korunka. Minimální vklad do této loterie činí 35 korun, maximální vklad je potom stanoven na 70 korun. Za 35 korun vám Šestka umožňuje vyhrát až 5 milionů korun, za 70 korun potom můžete vyhrát až 10 milionů korun. V Korunce vybíráte 6 čísel ze 49. Výhru berete už od dvou trefených čísel.

Korunka Hop Trop

Hop Trop je naprosto unikátní online loterie od Korunky, ve které můžete už za 10 korun hrát o 2 miliony! Stačí si vybrat 5 čísel ze 39 a mít při tom šťastnou ruku. Korunka Hop Trop se však dá hrát i na 4, 3 nebo 2 trefená čísla. Vyhrávají všechny varianty!

Korunka Kombi

Kombi je číselná hra určená pro hračičky. V této online loterii tipujete 3 až 16 čísel. Následně sázíte na kombinaci těchto čísel a to přesně tolik peněz, kolik si zvolíte. Tzn. můžete sázet na čtveřice, pětice, šestice atd. Korunka Kombi tak vychází vstříc jak opatrným sázkařům, tak i sázkařům, kteří si naopak rádi zariskují.

Korunka Kombi plus

V Kombi plus najdou zalíbení hlavně kombinačně zdatní sázkaři, kteří si libují ve vymýšlení nejrůznějších kombinací a možností sázek. V Korunce Kombi plus tipujete 3 až 32 čísel, které můžete rozdělit do několika skupin. Dále pak přiřazujete výši sázek k jednotlivým kombinacím a tak není divu, že v této online loterii můžete vyhrát až 12 milionů korun!

Korunka na 3

Velice snadná a přehledná online loterie. Korunka na 3 spočívá v natipování přesně tří čísel ze šesti tažených. Pakliže tato čísla trefíte, za každých 15 vsazených korun vyhráváte 2500 korun.

Korunka na 4

V principu stejná online loterie jako Korunka na 3, pouze v ní tipujete 4 čísla ze 6. Minimální vklad činí 25 korun. Za každých 25 vsazených korun přitom vyhráváte 15 tisíc. 

Korunka na 5

Nejodvážnější číselná hra od Korunky tohoto typu. V Korunce na 5 tipujete 5 čísel ze 6 tažených. Jestliže se vám to podaří, na každých 35 vsazených korun vyhráváte 2,5 milionu! 

Zaujala vás některá číselná hra od Korunky? Využijte bonus 300 korun na ruku pro všechny nové hráče a vsaďte si ji zcela zdarma.

Loterie24
© Copyright 2021 Loterie24