Loterie Numera je v Česku licencovaná sázková loterie, která nabízí  život měnící výhry. Na své si ovšem přijdou i běžní uživatelé, kteří si loterii chtějí zkusit jenom pro radost a bez nutnosti vkládat peníze.

Pro
Můžete vyhrát život měnící výhry. K zisku výhry stačí trefit jediné číslo. K dispozici je sázková loterie zdarma.
Proti
Losování všech nabízených loterií probíhá pouze 1x týdně.

Numera nabízí celkem 3 sázkové loterie. Hlavní hra se jmenuje Životní výhra a její hlavní cenou je 100 milionů korun. Další hrou je Lototo, jejíž hlavní cena činí 50 milionů korun. A jako přidružená je tzv. Kupónovka, kterou si můžete zahrát zdarma.

Jaké hry Numera nabízí?

  • Životní výhra
  • Lototo
  • Kupónovka

Numera – bonusy

Po registraci do sázkové loterie Numera se můžete zúčastnit loterijní hry Kupónovka, která je zcela zdarma. V rámci této hry dostáváte bonusové peníze za objevené kupóny a na konci každého týdne se dostáváte do slosování o 1000 korun. 

Jak se do Numery zaregistrovat?

Navštivte stránky sázkové loterie Numera a klikněte na možnost „Vytvořit účet“ v pravém horním rohu. Vyplňte všechny požadované údaje jako je jméno, heslo, adresa atd. a vše potvrďte. Pokračujte vložením peněz a ověřením vaší totožnosti skrze vaši banku. Nakonec si převeďte peníze, případně využijte sázkovou loterii zdarma.

Pokud byste při registraci měli jakékoliv nejasnosti, můžete se obrátit na linku technické podpory na telefonním čísle +420 212 248 949 nebo na e-mailu loterie@numera.cz.

Loterie Numera Details

Provozovatel:
Metody výběru:
Licence:
4,8 rating

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Oblíbené hry
Next 6
Next 6

Cílem loterie Next 6 je trefit 2 čísla po sobě.

Lucky X
Lucky X

Losování Lucky X probíhá po celý den, každé 4 minuty!

Lucky Six
Lucky Six

Vyhráváte v případě, že mezi vylosovanými 35 čísly je vašich 6 čísel.

Loterie24
© Copyright 2020 Loterie24